آدرس : اصفهان خیابان صمدیه لباف روبروی پل هوایی عابر پیاده محله ولدان

این زمین قدیمی که به عنوان ورزشگاه شهدای ولدان از آن یاد می شود سالهای خیلی دور محل دفن اموات محله ولدان بوده است و سپس به محل کاشت درختان یا بیشه تبدیل گردید .

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با کمک اهالی به این صورت درآمد که محلی برای انجام مسابقات فوتبال بین محلات مختلف شهر اصفهان گردید .در این زمین خاکی بود که جوانان عزیزی که جان خود را در راه دفاع مقدس اهداء کردند اوقات فراغت خود را سپری می کردند ولی متاسفانه عده ای سر از خود این زمین را بدون اطلاع اهالی به آموزش و پروش تقدیم کردند برای ساخت کارگاه ولی خوشبختانه جوانان این محله نگذاشتند و نخواهند گذاشت تنها مکان رایگان ورزشی محله را که حق تمامی مردم محله است از دست بدهند .

چند ماه پیش آموزش و پرورش اقدامی در جهت ساختمان سازی این مکان برای ساخت کارگاه و انبار به بهانه ساخت ورزشگاه  کرد ولی با مدارکی که به دست آوردیم اصلآ آموزش و پرورش هیچ حقی در این مکان ندارد.اصلا آموزش و پرورش ردیف بودجه برای ساخت ورزشگاه ندارد کدام یک از مدارس ما مجهز به مربی ورزش است؟ که آموزش و پرورش بخواهد ورزشگاه آن هم برای اهالی یک محله بسازد/ این فقط یک نقشه بود برای تصاحب این زمین .

طبق سند ثبتی که نشان می دهد این مکان گورستان قدیمی بوده و گورستانها هم جزء اموال عمومی یا شهرداری محسوب می شود هیچ حقی متوجه آموزش و پرورش نیست اگر هم کسی اقدامی در جهت واگذاری این مکان کرده کل مساحت این مکان را تقسیم بر 12000 نفر و یا به قولی 14000 نفر اهالی محله ولدان کنند و حق خود را هر چه شد واگذار کنند و امتیاز بگیرند نه اینکه حق همه مردم را ببخشند.